SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Oferta dla flot

OFERTA DLA FIRM
Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i flotowych. Firmy, które chciałyby nawiązać z nami współpracę zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta lub prosimy o kontakt telefoniczny. Postaramy się dobrać najkorzystniejszą ofertę, indywidualnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy z zadowoleniem poświadczają pomyślną współpracę nawiązaną z naszym serwisem samochodowym.

KORZYŚCI ze współpracy

PRZEJRZYSTOŚĆ USŁUG
Wstępna informacja i autoryzacja kosztów obsługi auta. Pełna informacja na fakturze o wykonanych usługach i dokonanych zakupach.
WYGODNE FORMY PŁATNOŚCI
Bezgotówkowy system płatności. Istnieje możliwość wystawiania faktury zbiorczej za wykonane usługi na koniec każdego miesiąca.
REDUKCJA KOSZTÓW
Dzięki równolegle prowadzonej działalności handlowej, posiadamy szybki, nieograniczony dostęp do części zamiennych w atrakcyjnych cenach, które pozwalają nam obniżyć koszty naprawy i przyznawać rabaty flotowe. Dbamy o to, żeby części dostępne w naszej ofercie były zawsze najwyższej jakości, produkowane przez renomowanych i zaufanych producentów.
SZYBKIE TERMINY NAPRAWY
Zatrudnienie dużego zespołu wykwalifikowanych mechaników, świetnie wyposażone stanowiska obsługi pojazdów oraz wydłużone godziny pracy serwisu pozwalają nam realizować naprawy w krótkich terminach.
KOORDYNATOR FLOTOWY
Przyznana osoba do kontaktu w sprawie floty ułatwia współpracę i usprawnia obsługę. Osoba ta udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji, doradzi oraz pomoże w razie jakichkolwiek niejasności.
INDYWIDUALNE WARUNKI HANDLOWE
Dotychczasowa działalność nauczyła nas elastyczności oraz indywidualnego podejścia, dlatego przy podpisywaniu umowy z Klientem flotowym, każdorazowo ze szczególną uwagą na Państwa potrzeby, dopasowujemy warunki współpracy według wynegocjowanych wspólnie ustaleń.

SERWIS / STACJA KONTROLI POJAZDÓW
ul. Klikowska 101c
33-102 Tarnów
tel. 14 625 95 25
kom. 604 190 054
Godziny otwarcia:
pn – pt : 7:00 – 19:00
sobota: 8:00 – 14:00
e-mail: tarland.warsztat@gmail.com