SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

#WiosennyStarter

Wiosenny Starter

Czy Twój samochód jest w tak dobrej kondycji jak Ty? Przygotowując się do nowego sezonu, nie zapomnij o Twoim aucie. W Bosch Car Service w czasie akcji #WiosennyStarter nasi specjaliści sprawdzą Twoje auto po trudnym dla niego sezonie zimowym i doprowadzą je do wyczynowej formy.

Profesjonalna diagnostyka

Współczesne samochody są wyposażane w coraz bardziej zaawansowane systemy, które poprawiają nasze bezpieczeństwo i komfort. Aby działały niezawodnie i spełniały swoje założone funkcje muszą być w dobrym stanie technicznym. Sezon zimowy jest dla samochodu szczególnie trudny ze względu na dynamiczne zmiany temperatur, zmiany wilgotności i ogólnie trudniejsze warunki użytkowania dla wszystkich elementów, zarówno elektronicznych jak i mechanicznych. Nawet jeśli nie wystąpiła żadna usterka, warto sprawdzić kondycję naszego auta po zimie, aby uniknąć ewentualnych przykrych niespodzianek, kiedy wiosna wyciąga nas już z domu.

Profesjonalne sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania samochodu po sezonie zimowym wymaga zaawansowanej diagnostyki i dobrej wiedzy technicznej. Wszystkie warsztaty sieci Bosch Car Service dysponują najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostycznymi Bosch, za pomocą których nasi specjaliści przeszkoleni w Centrum Szkoleniowym Bosch, mogą sprawdzić szczegółowo każde auto, każdej marki. Jeśli chcesz utrzymać swoje auto w doskonałej, wyczynowej formie to zapraszamy do sieci autoryzowanych serwisów samochodowych Bosch Car Service na akcję #WiosennyStarter.


SERWIS / STACJA KONTROLI POJAZDÓW ul. Klikowska 101c 33-102 Tarnów tel. 14 625 95 25 kom. 604 190 054 Godziny otwarcia: pn – pt : 7:00 – 19:00 sobota: 8:00 – 14:00 e-mail: tarland.warsztat@gmail.com