SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Oferty sezonowe

Poznaj aktualne oferty sezonowe Bosch Car Service!

Umów się na wizytę w serwisie:

tel. 14 625 95 25 – kom. 604 190 054


Wiosenny serwis klimatyzacji

Korzystanie z klimatyzacji stało się nieodłącznym elementem codziennych podróży samochodem. Jednak, aby podczas przejazdów oddychać naprawdę czystym powietrzem, należy zawczasu zadbać o kompleksowy serwis klimatyzacji w Bosch Car Service.

W ramach usługi oferujemy:

• przegląd klimatyzacji – nie tylko z nowym, ale również ze starym czynnikiem chłodzącym,

• wymianę filtra kabinowego na Bosch FILTER+ o właściwościach antyalergicznych, antybakteryjnych i antysmogowych,

• odgrzybianie i oraz dezynfekcję układu wentylacji, oraz klimatyzacji – usługa ta jest dostępna w wybranych serwisach naszej sieci.

Co wpływa na jakość powietrza w samochodzie?

Powietrze, którym oddychasz w samochodzie stanowi wypadkową różnych związków, których źródłem jest zarówno otoczenie auta np. smog, ścierający się asfalt, spaliny, jak i elementy pojazdu podlegające eksploatacji i zużyciu np. opony, klocki hamulcowe, sprzęgło czy nagrzane tworzywa znajdujące się w kabinie. Regularne czyszczenie klimatyzacji – minimum raz w roku przed sezonem letnim lub co 15 tysięcy kilometrów – sprawia, że pomimo licznych zagrożeń, powietrze w samochodzie jest czyste i pozwala oddychać swobodnie. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób zmagających się ze schorzeniami układu oddechowego.


Co obejmuje wiosenny serwis klimatyzacji w Bosch Car Service?


Krok 1 – Przegląd klimatyzacji

• kontrola sprawności i wydajności instalacji klimatyzacyjnej,

• sprawdzenie elektroniki pokładowej odpowiadającej za układ klimatyzacji,

• skontrolowanie szczelności układu – w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości fachowcy Bosch Car Service poinformują Cię o zagrożeniu i wskażą jakie naprawy mogą wykonać,

• uzupełnienie czynnika chłodzącego – tylko w sytuacji, gdy jest to niezbędne.

Krok 2 – Wymiana filtra kabinowego

W ramach kompleksowego przeglądu klimatyzacji zapewniamy także wymianę filtra kabinowego na dostępny w Bosch Car Service FILTER+. To nowoczesny i ceniony przez kierowców produkt, który nie tylko unieszkodliwia alergeny i bakterie, ale dodatkowo redukuje smog, sadzę oraz pyłki roślin, które utrudniają życie alergikom. Nasze filtry zapewniają także odpowiednią drożność systemu wentylacji i neutralizują przykre zapachy dochodzące z zewnątrz pojazdu.

Filtr kabinowy stanowi swojego rodzaju barierę, która chroni podróżujących samochodem przed różnorodnymi zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Dlatego warto zadbać zarówno o jego wysoką jakość, jak i regularne wymiany. Tylko takie połączenie pozwoli podróżować bezpiecznie i oddychać swobodnie czystym powietrzem.

Więcej na temat znaczenia jakości filtrów kabinowych przeczytasz tutaj:

https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/dlaczego-filtry-kabinowe-wazne-sa-przez-caly-rok-czy-dobry-filtr-kabinowy-moze/t9x65k8

Krok 3 – Odgrzybianie oraz dezynfekcja układu wentylacji i klimatyzacji

Oprócz sprawności układu wentylacji i klimatyzacji ważna jest również ich czystość. Nawet odpowiednio eksploatowana i regularnie serwisowana instalacja z czasem wypełnia się szkodliwymi dla organizmu ludzkiego drobnoustrojami. Dlatego w części serwisów naszej sieci oferujemy usługę odgrzybiania i dezynfekcji systemów, które odpowiedzialne są za dostarczanie powietrza do wnętrza auta.

Aby uzyskać najlepsze efekty, zleć naszym specjalistom wykonanie trzech powyższych kroków. Już dziś umów się na wizytę w naszym serwisie!


Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić oferty sezonowe naszego serwisu odwiedzaj naszą stronę i polub nas w serwisie Facebook: facebook.com/tarland.tarnow !


Sprawdź również strony:

SERWIS / STACJA KONTROLI POJAZDÓW
ul. Klikowska 101c
33-102 Tarnów
tel. 14 625 95 25
kom. 604 190 054
Godziny otwarcia:
pn – pt : 7:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 12:00
e-mail: tarland.warsztat@gmail.com