SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Konserwacja podwozia

Profesjonalna konserwacja podwozia

UMÓW SIĘ TELEFONICZNIE NA WIZYTĘ W SERWISIE

tel. 14 625 95 25 – kom. 604 190 054

Dlaczego profesjonalna konserwacja podwozia jest taka ważna?

Konserwacja podwozia

Profesjonalnie przeprowadzona konserwacja nie tylko poprawia wygląd samochodu, ale także – w rezultacie – wydłuża czas eksploatacji pojazdu, jak i zmniejsza koszty serwisowania.

Niestety coraz częściej ochrona przed korozją, którą zapewniają producenci samochodów jest minimalna, bardzo słabej jakości, a także niedostosowana do naszych warunków drogowych i klimatycznych.

Właśnie dlatego warto na własną rękę profesjonalnie zabezpieczyć samochód przed działaniem szkodliwym czynników spowodowanych niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wilgoć, czy sól, z którymi mierzy się podwozie pojazdu szczególnie zimową porą. Nie można pominąć również zagrożeń uszkodzeniami mechanicznymi przez kamyczki, żwir, otarcia, czy nierówne drogi.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zauważyć różnicę pomiędzy podwoziem niezabezpieczonym, a tym, które zostało właściwie zakonserwowane. Okazuje się, że w dłuższym czasie użytkowania samochodu profilaktyka jest znacznie tańsza i z pewnością, przysparza użytkownikowi pojazdu dużo mniej problemów.

Powierzając swój samochód profesjonalistom, masz bez wątpienia gwarancję wykonania konserwacji w sposób prawidłowy, w warunkach warsztatowych, przy użyciu sprawdzonych produktów najwyższej jakości.


Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić ofertę serwisu odwiedzaj naszą stronę i polub nas w serwisie Facebook: facebook.com/tarland.tarnow !


Sprawdź również strony:


SERWIS / STACJA KONTROLI POJAZDÓW
ul. Klikowska 101c
33-102 Tarnów
tel. 14 625 95 25
kom. 604 190 054
e-mail: tarland.warsztat@gmail.com