SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Czyste Powietrze +


Filtry kabinowe Bosch

Jakość otaczającego nas powietrza niestety stale się pogarsza. Powszechnym problemem są alergie, a równie poważnym zagrożeniem stał się smog. Niezmiernie ważnym elementem chroniącym nas przed niekorzystnymi dla zdrowia i komfortu jazdy zanieczyszczeniami jest filtr kabinowy. Dla najlepszej ochrony w samochodzie polecamy filtr kabinowy Bosch FILTER+, który posiada właściwości: antybakteryjne, antyalergiczne i antysmogowe. FILTER+ zalecany jest szczególnie, jeśli w samochodzie przewozimy dzieci. W ofercie Bosch znajdziemy również filtry kabinowe z węglem aktywnym oraz filtry standardowe. Wymianę filtra kabinowego zalecamy wykonać wraz z serwisem klimatyzacji.

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Bosch Car Service

Najlepszy moment na wykonanie w samochodzie serwisu klimatyzacji to okres wiosenny. W Bosch Car Service oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji z zastosowaniem urządzeń Bosch. Wykonujemy kontrolę sprawności układu klimatyzacji i ewentualne uzupełnienie czynnika chłodniczego. Oferujemy także ozonowanie, dezynfekcje i odgrzybianie układu wentylacji. Pamiętajmy, iż w samochodzie oddychamy powietrzem przechodzącym przez układ klimatyzacji, w którym mogą gromadzić się szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Sprawna klimatyzacja zwiększa także komfort jazdy i tym samym ma wpływ na nasze bezpieczeństwo.

Zapraszamy do Bosch Car Service na akcję #CzystePowietrze+. Profesjonalnie wykonamy serwis klimatyzacji i zamontujemy w Twoim aucie Bosch FILTER+

Bakterie, alergeny i smog nie wsiadają!

SERWIS / STACJA KONTROLI POJAZDÓW
ul. Klikowska 101c
33-102 Tarnów
tel. 14 625 95 25
kom. 604 190 054
Godziny otwarcia:
pn – pt : 7:00 – 19:00
sobota: 8:00 – 14:00
e-mail: tarland.warsztat@gmail.com