SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Przeglądy

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów prowadzi działalność na podstawie posiadanego Zaświadczenia nr 0044 wydanego przez Prezydenta Miasta Tarnowa, potwierdzającego wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących Stacje Kontroli Pojazdów. Stacja diagnostyczna uzyskała Decyzję Transportowego Dozoru Technicznego potwierdzające zgodność wyposażenia i warunków lokalowych dla stacji z warunkami technicznymi określonymi przez obowiązujące przepisy prawa. Zatrudniamy uprawnionych specjalistów, którzy służą szybką i fachową pomocą. Przy przeprowadzaniu badań technicznych pojazdów korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, które gwarantują poprawność i bezpieczeństwo przeprowadzonych przeglądów.


Stacja Kontroli Pojazdów - zdjęcie samochodu

Zgodnie z posiadanymi uprawnieniami Stacja KT/029/P jest Podstawową Stacją Kontroli Pojazdów o zakresie badań technicznych pojazdów rodzaju A B,T.

Tym samym w Stacji wykonuje się badania techniczne:

  • A – motocykli i motorowerów,
  • B – pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t (tj. samochody osobowe i dostawcze),
  • T– ciągników rolniczych

oraz pojazdów:

  • przystosowanych do zasilania gazem,
  • zarejestrowanych po raz pierwszy zagranicą,
  • po wypadku, kolizji drogowej.

OPŁATY

Za przeprowadzenie badań technicznych pojazdów pobierane są ustawowe opłaty w wysokości określonej w tabeli opłat zgodnej z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 29 września 2004 r. (Dz.U. nr 223 poz. 2261) z uwzględnieniem nowelizacji z dnia 08 lipca 2016 r. (Dz.U. 2016 poz. 1074).


SMS Z PRZYPOMNIENIEM

Oferujemy bezpłatną usługę powiadomienia SMS o zbliżającym się terminie przeglądu. Dzięki otrzymanej wcześniej wiadomości nie przegapią Państwo terminu obowiązkowego badania technicznego pojazdu. Formularz zamówienia usługi jest dostępny w naszym Biurze Obsługi Klienta


SERWIS NA MIEJSCU

Znajdujący się przy Stacji Kontroli Pojazdów, serwis samochodowy może zaoferować ewentualną pomoc w naprawie niesprawnych elementów. Oferta serwisu obejmuje bowiem wszystkie modele samochodów osobowych i dostawczych. Wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętności personelu w połączeniu z bezpośrednim dostępem do najwyżej jakości części zaufanych producentów, pozwala nam stawić czoła nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie naprawom.


Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić ofertę serwisu odwiedzaj naszą stronę i polub nas w serwisie Facebook: facebook.com/tarland.tarnow !


Sprawdź również strony:


SERWIS / STACJA KONTROLI POJAZDÓW
ul. Klikowska 101c
33-102 Tarnów
tel. 14 625 95 25
kom. 604 190 054

e-mail: tarland.warsztat@gmail.com