SKLEPY: 14 621 00 16 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

PROMOCJE

KUPON PROMOCYJNY
BAGAŻNIK ROWEROWY THULE ProRide 598

Thule ProRide 598 to pionowy bagażnik rowerowy do najszybszego i najszybszego montażu rowerów o masie maksymalnej 20 kg. To połączenie wygody, stabilności i przemyślanej konstrukcji. Nie dziwi zatem fakt, że to najczęściej wybierany przez rowerzystów bagażnik na świecie. Tylko do końca kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) w PROMOCYJNEJ CENIE: 429,90 zł. (Cena katalogowa: 539 zł)
Zamieszczony poniżej KUPON można pokazać sprzedawcy na smartfonie, tablecie lub pobrać dokument pdf i wydrukować.KUPON PROMOCYJNY
BAGAŻNIK ROWEROWY THULE VeloCompact 926

Thule VeloCompact 926 to lekki, kompaktowy bagażnik rowerowy montowany na haku holowniczym. Może bezpiecznie pomieścić aż 4 rowery (przy dokupieniu Thule Velocompact 4th Bike Adapter, który umożliwia załadowanie na bagażnik jednego dodatkowego roweru). Tylko do końca kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) w PROMOCYJNEJ CENIE: 1985 zł. (Cena katalogowa: 2499 zł)
Zamieszczony poniżej KUPON można pokazać sprzedawcy na smartfonie, tablecie lub pobrać dokument pdf i wydrukować.


SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ KONTROLI AKUMULATORA

Aby uniknąć sytuacji, w której akumulator odmawia posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie oferujemy Klientom naszych sklepów darmowy test akumulatora testerem Exide. Akumulatory zaleca się wymieniać co 4 lata lub wcześniej – w przypadku uzyskania negatywnych wyników testów. Testery pozwalają testować akumulatory zwykłe, bezobsługowe oraz żelowe. Urządzenie bada także 12-woltowe rozruszniki i alternatory – elementy, które bezpośrednio współpracują z akumulatorem. Tester wyświetla wyniki w ciągu kilku sekund. Wynik badania może zostać wydrukowany za pomocą wbudowanej drukarki. Na życzenie Klienta, możemy również dodatkowo sprawdzić akumulator (dobrze naładowany i wyciągnięty z samochodu) tradycyjnym przyrządem obciążeniowym.