SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Bagażniki rowerowe na dach

Bagażniki rowerowe na dach dostępne w naszej ofercie:

Bagażniki rowerowe na dach Thule TopRide

Thule TopRide

Dachowy bagażnik, na którym rower montowany jest za widelec. Konstrukcja premium w kolorze czarnym. Uchwyt pasuje do prawie każdego roweru szosowego lub terenowego. Pozwala on na szybkie i łatwe ładowanie dzięki sygnałowi dźwiękowemu i wizualnemu potwierdzeniu prawidłowego montażu. Bezpieczne mocowanie rowerów zarówno rowerów z piastą Thru- Axle, jak i z piastą Quick Release dzięki gałce Thule AcuTight, która kliknięciem sygnalizuje osiągnięcie optymalnej siły dokręcenia. Mieści rowery z hamulcami tarczowymi. Dźwignia zwalniająca pozwala również na łatwe zdejmowanie rowerów z bagażnika.


Bagażniki rowerowe na dach Thule FastRide

Thule FastRide

Elegancki i wszechstronny czarny bagażnik rowerowy z mocowaniem widelca, który zapewnia wygodny transport rowerów z piastą Quick Release. Pasuje do większości rowerów z osią thru-axle. Pozwala na szybki i bezpieczny załadunek roweru. Przeznaczony jest głownie do większych i cięższych rowerów szosowych lub terenowych.


Thule UpRide

Thule UpRide

Uniwersalny pionowy bagażnik na rower bez kontaktu z ramą do szybkiego i bezpiecznego mocowania z maksymalną ochroną ramy. Pasuje do większości rowerów szosowych, fatbike’ów i innych modeli. Pozwala na szybkie i bezpieczne ładowanie rowerów. Uniwersalna konstrukcja pasuje do rowerów o nietypowej konstrukcji ramy, tylnego zawieszenia i uchwytów na butelki, a także do rowerów z ramą karbonową. Łatwy interfejs, który pozwala przenieść uchwyt z jednej strony samochodu na drugą.


Thule ProRide

Thule ProRide

Pionowy bagażnik rowerowy do najszybszego i najwygodniejszego montażu rowerów o wadze do 20 kg. Pozwala na automatyczne pozycjonowanie roweru po jego przymocowaniu dzięki wyjątkowej konstrukcji uchwytu ramy i rynny. Łatwy, niewymagający użycia narzędzi interfejs, który pozwala przenieść uchwyt z jednej strony samochodu na drugą. Dostępny również w kolorze czarnym.


bagażniki rowerowe na dach Thule FreeRide

Thule FreeRide

Funkcjonalny i łatwy w użyciu pionowy bagażnik rowerowy wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje. Zapewnia on łatwe i solidne mocowanie dzięki stabilnemu uchwytowi ramy. Pozwala przypiąć rower do bagażnika rowerowego i bagażnik rowerowy na bagażniku bazowym (zamki w komplecie).


bagażniki rowerowe na dach Thule Front Wheel Holder

Thule Front Wheel Holder

Bezpieczny i łatwy w użyciu montowany na dach uchwyt na przednie koło chroni bagażnik przed brudnym, nieporęcznym kołem. Pasuje do kół z piastami typu Quick release i do kół ze sztywną osią po założeniu adaptera, do kół o średnicy 20–29” i opon do 3”, a także do rowerów z piastami quick release 9mm. Do piast typu Thru-Axle 12-20 mm wymagane jest użycie dodatkowego adaptera (adapter sprzedawany jest jako akcesorium). Pozwala zamocować przednie koło w uchwycie i uchwyt na bagażniku dachowym poprzez zamki, które załączone są w komplecie.

Służymy fachową pomocą przy doborze i montażu bagażników, a także boxów dachowych zakupionych w naszym sklepie.


Zobacz również:


Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić ofertę firmy Tarland odwiedzaj naszą stronę i polub nas w serwisie Facebook.


SALON THULE
ul. Pracy 9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 00 16
Godziny otwarcia:
pn – pt : 8:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 13:30
e-mail: sklep@tarland.com.pl