SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Bagażniki na narty i snowboard

Bagażniki na narty i snowboard

Bagażniki na narty i snowboard dostępne w ofercie Thule:

Bagażniki na narty i snowboard SnowPack

Thule SnowPack

Gładki, aerodynamiczny bagażnik na narty do wszystkich typów nart i snowboardów. Występuje w wersji aluminiowej i czarnej. W zależności od rozmiaru mieści od 2 do 6 par nart ( lub do 4 snowboardów). Bezpieczne przechowywanie nart i snowboardów dzięki ultramiękkim, gumowym ramionom, które nie rysują powierzchni. Zintegrowany pionowy system sprężynowy umożliwia bezpieczne przewożenie grubszych modeli nowoczesnych nart, a jednocześnie zmniejsza wysokość pustego uchwytu. Dodatkowa przestrzeń nad dachem na narty z wysokimi wiązaniami dzięki dołączonej nóżce przedłużającej, która podnosi uchwyt.


Bagażniki na narty i snowboard Extender

Thule SnowPack Extender

Aerodynamiczny wysuwany bagażnik do wygodnego załadunku i rozładunku nart i snowboardów. Występuje w wersji aluminiowej i czarnej. Mieści do 5 par nart (2 deski snowboardowe). Bezpieczne przechowywanie nart i snowboardów dzięki ultramiękkim gumowym ramionom, które nie rysują powierzchni. Podwyższona konstrukcja zapewnia dodatkową przestrzeń nad dachem na narty z wysokimi wiązaniami.


SkiClick

Thule SkiClick

Pomysłowe i kompaktowe rozwiązanie do transportu nart biegowych. Możliwość zamocowania do ściany (jako schowek na ścianę) lub bagażnika dachowego za pomocą prostego zatrzasku.

Służymy fachową pomocą przy doborze i montażu bagażników oraz boxów dachowych zakupionych w naszym sklepie.


Zobacz również:


Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić ofertę firmy Tarland odwiedzaj naszą stronę i polub nas w serwisie Facebook.


SALON THULE
ul. Pracy 9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 00 16
Godziny otwarcia:
pn – pt : 8:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 13:30
e-mail: sklep@tarland.com.pl