SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Bagażniki do sprzętu wodnego

bagażniki do sprzętu wodnego

Bagażniki do sprzętu wodnego dostępne w ofercie Thule:

bagażniki do sprzętu wodnego Hullavator Pro

Thule Hullavator Pro

Bagażnik do kajaków ze wspomaganiem ładowania jest w stanie unieść maksymalnie 18 kg, co umożliwia nawet samodzielny załadunek i rozładunek. Maksymalna ochrona kajaka dzięki 8-punktowej wyściółce. Odporne na korozję rozszerzenie do uchwytów do przewozu kajaka, przeznaczone do mocowania szerokich kajaków. Konstrukcja z aluminium i stali z podwójną powłoką antykorozyjną zapewnia dłuższą żywotność produktu.


bagażniki do sprzętu wodnego Hull-a-Port Aero

Thule Hull-a-Port Aero

Innowacyjny box na kajaki, który jest bezpieczny, stylowy, łatwy w obsłudze i który można łatwo zintegrować z systemami bagażników dachowych Thule. Trwałe i miękkie wsporniki pokryte gumą stabilizują kajak w transporcie.


bagażniki do sprzętu wodnego Hull-a-Port XT

Thule Hull-a-Port XT

Wszechstronny zamykany na klucz bagażnik na jeden lub dwa kajaki, który można złożyć na płasko, gdy nie jest używany. W zestawie znajdują się pasy z ochronnymi nakładkami na klamry i pasy mocujące do dziobu i rufy dla jednej łodzi.


K-Guard

Thule K-Guard

Szybki w montażu, bezpieczny i łatwy w użyciu bagażnik. Uchylna rampa ułatwiająca załadunek i rozładunek. Równomierne rozłożenie nacisku na całym kadłubie kajaka dzięki gumowym wspornikom przystosowującym się do różnych kształtów kajaków.


 DockGlide

Thule DockGlide

Wszechstronny uchwyt do przewozu kajaków wyposażony w pokryte filcem łożyska zapewniające łatwość załadunku i zdejmowania sprzętu. Dwa niezależne od siebie obrotowe łożyska z dźwignią zmiany kąta nachylenia umożliwiają przewóz różnych typów łodzi i desek surfingowych.


DockGrip

Thule DockGrip

Poziomy uchwyt do przewozu sprzętu wyposażony w duże, miękkie i elastyczne podkładki, które dostosowują się do różnych rodzajów kajaków i desek surfingowych.


 SUP Taxi XT

Thule SUP Taxi XT

Thule SUP Taxi XT łączy w sobie bezpieczeństwo i wygodę dzięki czemu jest najbardziej popularnym bagażnikiem do desek typu paddleboard na rynku.Miękka wyściółka odporna na różne warunki atmosferyczne chroni deski podczas transportu.


Board Shuttle

Thule Board Shuttle

Wszechstronny bagażnik do desek surfingowych i z wiosłem to idealne rozwiązanie do przewozu jednej lub dwóch desek na dowolnym bagażniku bazowym. Specjalna konstrukcja uchwytu umożliwia bezpieczny i stabilny transport maksymalnie dwóch desek.


surf pads

Thule surf pads

Szybki i łatwy sposób transportu wszelkiego rodzaju sprzętu wodnego, bezpiecznie i pewnie. Występuje w różnych rozmiarach. Deski i łodzie są dobrze chronione podczas transportu wyściółkami z gęstej pianki.


Portage

Thule Portage

Ułatwiający załadunek i bezpieczny bagażnik do przewożenia kanoe.Wytrzymałe wsporniki z odchylonymi bokami ułatwiają załadunek. Odporna na warunki pogodowe wyściółka podstawy chroni kajak podczas transportu. Mocne, trwałe pasy z klamrami na zderzak chronią samochód i kajak przed zadrapaniami.

Służymy fachową pomocą przy doborze i montażu bagażników oraz boxów dachowych zakupionych w naszym sklepie.


Zobacz również:


Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić ofertę firmy Tarland odwiedzaj naszą stronę i polub nas w serwisie Facebook.


SALON THULE
ul. Pracy 9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 00 16
Godziny otwarcia:
pn – pt : 8:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 13:30
e-mail: sklep@tarland.com.pl