SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Thule

Pierwszy w Tarnowie salon bagażników i boxów dachowych

Marka Thule powstała w Szwecji w 1942 r. Thule jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie, kojarzonych z szerokim asortymentem produktów ułatwiających użytkownikom przewożenie samochodem różnego typu wyposażenia (tzn. bagażników samochodowych, uchwytów rowerowych i uchwytów do wodnego sprzętu sportowego oraz boxów dachowych). Markę tę reprezentują też inne kategorie produktów, a w tym akcesoria do pojazdów rekreacyjnych, łańcuchy śniegowe oraz walizki.


Firma Tarland zaistniała na tarnowskim rynku jako dealer bagażników i boxów dachowych THULE już wiele lat temu. Jednak w 2011 roku zacieśniliśmy współpracę z THULE otwierając pierwszy w Tarnowie salon THULE. Dzięki większej ekspozycji towarów, wybór odpowiedniego bagażnika, boxa oraz innych akcesoriów THULE jest teraz jeszcze łatwiejszy. Produkty THULE tworzone są z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki ich różnorodności każdy kierowca bez problemu znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.


Bagażniki bazowe Boxy dachowe i bagażoweBagażniki roweroweUchwyty do sprzętu zimowegoUchwyty do sprzętu wodnego
Wybierz odpowiedni bagażnik do swoich potrzeb. Jest on solidną bazą transportu każdego ładunku i instalacji różnych akcesoriów. W zależności od potrzeb możesz wybrać zestaw złożony z kilku elementów lub kompletny, wstępnie zmontowany bagażnik bazowy.
Wszystkie produkty Thule poddawane są testom daleko wykraczającym poza międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Thule Vector
Teraz w naszej ofercie boxy dachowe jak żadne inne. Thule Vector niezrównanie łączą stylistykę z doskonałym wyposażeniem. Boxy Thule Vector to najlepsza opcja dla najbardziej wymagających użytkowników. To najwyższej klasy box dachowy w aktualnej ofercie THULE. Elegancki, sportowy wzór z dyskretnym połączeniem pokrywy i spodu. Doskonale wyposażone wnętrze ze zintegrowanym oświetleniem i wyściełanym filcem spodem chroniącym przewożony sprzęt. Wzmocniona pokrywa umożliwia łatwe dwustronne otwieranie i zamykanie. Biały kolor wnętrza pokrywy oraz lampki LED ułatwiają ładowanie i rozładowywanie w nocy. W komplecie pokrowiec Thule Box zabezpieczający przed porysowaniem i zakurzeniem podczas przechowywania w garażu. System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy box jest bezpiecznie zamknięty. Prosty, szybki i bezpieczny montaż dzięki systemowi PowerClick. Wskaźnik siły mocowania klika, gdy boks jest przymocowany odpowiednio mocno. Pełen dostęp do bagażnika samochodu i minimalne ryzyko kontaktu z boxem dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu.

Dostępny w 3 rozmiarach:
M (Wymiary zewnętrzne: 212 x 88 x 33 cm)
L (Wymiary zewnętrzne: 231.5 x 88.5 x 35.5 cm)
Alpine (Wymiary zewnętrzne: 228 x 88.5 x 32 cm)


Thule Excellence XT
Ekskluzywny wygląd z wyjątkową kombinacją dwóch kolorów. Zaawansowana aerodynamika z dyfuzorami optymalizującymi opływ powietrza wokół boxu. Dwustronne otwieranie, zewnętrzne uchwyty na pokrywie, system samoczynnego mocowania ładunku, automatyczne wewnętrzne oświetlenie oraz system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwiają montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na całkowite otwarcie bagażnika. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. W komplecie zabezpieczający pokrowiec na wieko, który chroni box podczas przechowania go w garażu. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: błyszczący czarny z tytanowymi elementami oraz tytanowy z elementami błyszczącej czerni.

218 x 94 x 40 cm / 470 l


Thule Motion XT
Stylowy i przestronny box dachowy zoptymalizowany pod względem łatwości obsługi. System szybkiego montażu Power-Click oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na pełny dostęp do bagażnika. System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy box jest bezpiecznie zamknięty. Miękkie uchwyty zewnętrzne oraz zapewniające odpowiednie podparcie podnośniki ułatwiają otwieranie i zamykanie. Dostępny w kolorze: błyszczący czarny, błyszczący tytanowy.

Thule Motion XT XXL: 232 x 95 x 47 cm / 610 l | Thule Motion XT XL: 215 x 91,5 x 44 cm /500 l Thule Motion XT L: 195 x 89 x 44 cm /450 l | Thule Motion XT M: 175 x 86,5 x 46 cm /400 l Thule Motion XT Sport: 189 x 67,5 x 43 cm /300 l| Thule Motion XT Alpine: 232 x 95 x 35 cm /450 l


Thule Dynamic
Sportowy, aerodynamiczny kształt i dyfuzory optymalizują opływ powietrza wokół boxu, a„przytulona” do dachu linia podłogi doskonale dopasowuje go do dachu auta. System szybkiego montażu Power-Click oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na pełny dostęp do bagażnika. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Przymocowana do podłogi mata antypoślizgowa dodatkowo zabezpiecza przewożony ładunek. Dostępny w dwóch kolorach: błyszczący czarny, błyszczący tytanowy.

Thule Dynamic L: 235 x 94 x 35 cm / 430 l Thule Dynamic M: 206 x 84 x 34 cm / 320 l


Thule Touring
Funkcjonalny box dachowy na każdą okazję. System szybkiego montażu FastClick oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Dostępne kolory: błyszczący czarny, tytanowy, antracyt (dot. L, M, S, Sport).

Thule Touring Alpine: 232 x 70 x 42cm / 430l | Thule Touring L: 196 x 78 x 43cm / 420l Thule Touring M: 175 x 82 x 45cm / 400l | Thule Touring S: 139 x 90 x 40cm / 330l | Thule Touring Sport: 190 x 63 x 39cm /3 00l


Thule Ranger
Idealnie nadaje się do przewożenia ładunku, a po złożeniu wymaga niewiele miejsca do przechowywania. Posiada system Easy-Snap do szybkiego i bezpiecznego montażu. Wodoodporny materiał, uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny chronią przed brudem i wodą oraz doskonale zabezpieczają przewożony ładunek.

Thule Ranger 500: 190 x 50 x 30cm / 260l – w komplecie wsporniki do nart. Thule Ranger 90: 110 x 80 x 40cm / 280l


Thule BackSpace XT
Lekki, wytrzymały box bagażowy mocowany z tyłu samochodu, pozwalający na łatwy dostęp do schowanych rzeczy. Łatwy montaż bezpośrednio do uchwytu rowerowego Thule VeloSpace XT montowanego na haku holowniczym – nie potrzeba narzędzi. Doskonały na dwa worki golfowe. Powiększa przestrzeń bagażową samochodu o 300 l łatwo dostępnego miejsca. Nisko osadzony ułatwia ładowanie i rozładowywanie bagażu. Łatwy dostęp do bagażnika dzięki zamocowaniu boksu do uchylnego Thule VeloSpace XT. Łatwy do przechowywania dzięki lekkiej i składanej konstrukcji.

Thule BackSpace XT: 300l


Dzięki produktom Thule przewieziesz swój sprzęt wodny za pomocą doskonale zaprojektowanych, bezpiecznych i łatwych w montażu uchwytów wyposażonych w wytrzymałe taśmy i podkładki ochronne.

Thule SnowPack Extender
Aerodynamiczny wysuwany bagażnik do wygodnego załadunku i rozładunku wszystkich typów nart i snowboardów. Pozwala na bezpieczne przechowywanie nart i snowboardów dzięki ultramiękkim gumowym ramionom, które nie rysują powierzchni.Duże przyciski umożliwiają łatwe otwieranie i zamykanie, nawet w rękawicach. Podwyższona konstrukcja zapewnia dodatkową przestrzeń nad dachem na narty z wysokimi wiązaniami.System Thule One-Key (zamki w zestawie) mocuje narty do bagażnika i jednocześnie bagażnik do samochodu. Ładowność: 5 par nart lub 2 deski snowboardowe.

Thule SnowPack
Gładki, aerodynamiczny bagażnik na narty do wszystkich typów nart i snowboardów (dotyczy SnowPack M i L). Pozwala na bezpieczne przechowywanie nart i snowboardów dzięki ultramiękkim gumowym ramionom, które nie rysują powierzchni. Zintegrowany pionowy system sprężynowy umożliwia bezpieczne przewożenie grubszych modeli nart i snowboardów, a jednocześnie zmniejsza wysokość pustego uchwytu. Duży przycisk umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie, nawet w rękawicach. Dodatkowa przestrzeń nad dachem na narty z wysokimi wiązaniami dzięki dołączonej nóżce przedłużającej, która podnosi uchwyt. SnowPack M i L dostępne również w kolorze czarnym. Ładowność: SnowPack S (szerokość ładowania: 25cm): 2 pary nart | SnowPack M (szerokość ładowania: 50cm): 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe | SnowPack L (szerokość ładowania: 75cm): 6 par nart lub 4 deski snowboardowe.

Thule SkiClick
Nowatorskie rozwiązanie typu 3 w 1: uchwyt do przewożenia nart z paskiem narciarskim i zaczepem na ścianę. Przemyślana, kompaktowa konstrukcja podporządkowana zmniejszaniu oporów powietrza i zużycia paliwa. Umożliwia bezpieczne przewożenie nart biegowych. Posiada bezpieczny zamek. Możliwość zamocowania do ściany lub bagażnika dachowego za pomocą prostego zatrzasku. Pasuje do wszystkich typów belek bagażników bazowych Thule. Ładowność: 1 para nart.
Uchwyty do sprzętu wodnego

Służymy fachową pomocą przy doborze i montażu bagażników oraz boxów dachowych zakupionych w naszym sklepie.

SALON THULE
ul. Pracy 9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 00 16
Godziny otwarcia:
pn – pt : 8:00 – 17:00
sobota: 8:00 – 13:30
e-mail: sklep@tarland.com.pl