SKLEPY: 14 621 00 16 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

Pozostali producenci

W naszej ofercie znajdują się bagażniki bazowe, boxy dachowe, uchwyty do przewożenia sprzętu sportowego oraz inne akcesoria ułatwiające transport bagażu z oferty różnych producentów m.in.:
Taurus jest polskim producentem bagażników. Produkty Taurus odznaczają się doskonałą jakością w przystępnej cenie. Wśród produktów Taurus możemy znaleźć bagażniki bazowe, boxy, uchwyty rowerowe, narciarskie, uchwyty do sprzętu wodnego, łańcuchy śniegowe oraz całą gamę dodatkowych akcesoriów ułatwiające transport bagażu.


Bagażniki włoskiej firmy Cam charakteryzują się dobrym wykonaniem za niewielką cenę. To świetne rozwiązanie dla osób, które szukają niedrogiego bagażnika do przewożenia boxa, roweru czy innych akcesoriów.

Aurilis to włoska firma zajmująca się produkcją bagażników bazowych. Jej produkty cechuje solidne wykonanie i co najważniejsze atrakcyjna cena. Na belkach bagażnika Aurilis można swobodnie przewozić boxy, uchwyty rowerowe oraz narciarskie

Amos zajmuje się produkcją bagażników już od 30 lat. Jest to polska firma, której dewizą jest oddanie w ręce klienta produktów bezpiecznych, dobrej jakości i łatwych w montażu.

Aguri to firmą, która zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą systemów i akcesoriów bagażnikowych do przewożenia bagaży. W swojej ofercie posiada belki bazowe do relingów standardowych oraz zintegrowanych, uchwyty rowerowe oraz boxy dachowe i inne akcesoria ułatwiające transport bagaży samochodem. Produkty cechują się wysokimi walorami użytkowymi oraz nowoczesnym wzornictwem.

Służymy fachową pomocą przy doborze i montażu bagażników oraz boxów dachowych zakupionych w naszym sklepie.

SKLEP:
ul. Pracy 9
33-100 Tarnów
tel. 14 621 00 16
Godziny otwarcia:
pn – pt : 8:00 – 19:00
sobota: 8:00 – 13:30
e-mail: sklep@tarland.com.pl