SKLEPY: 14 627 43 52 - 14 622 46 95 | SERWIS / SKP: 14 625 95 25 sklep@tarland.com.pl

CERAMIZER

Ceramizery® to innowacyjne preparaty do regeneracji i zabezpieczania powierzchni tarcia podzespołów:

– Silników spalinowych
– Skrzyń biegów
– Przekładni głównych (tylnych mostów)
– Reduktorów
– Układów przeniesienia napędu, przegubów homokinetycznych, kół zębatych, łańcuchów
– Układów wspomagania kierownicy
– Układów hydraulicznych
– Łożysk tocznych i ślizgowych
– Sprężarek
– Układów zasilania paliwem

Stosowanie ceramizerów® to nie tylko niższe koszty przez mniejsze zużycie paliw, wyższa sprawność mechanizmów, lepsze osiągi, ale to też bezpieczeństwo użytkowników – polegające na możliwości eksploatacji urządzeń (w tym samochodów) w skrajnych warunkach, podczas awaryjnego wycieku oleju lub uszkodzeniu osłon ze smarem (np. w przegubach). Nie bez znaczenia jest łatwiejsze uruchamianie silnika nawet w warunkach skrajnych termicznie (przy niskich temperaturach zimą lub przy wysokich letnich temperaturach), bez obawy zatarcia na skutek zmycia oleju z cylindrów przez paliwo. Stosowanie ceramizerów® powoduje dużo dłuższą, bezawaryjną eksploatacją urządzenia (samochodu też) – trwałość warstwy ceramika-metal zabezpiecza silnik, na co najmniej 70 000 km przebiegu!).
O jakości produktów i ich skuteczności świadczą przeprowadzane regularnie badania i testy. Ceramizery® są wciąż modyfikowane w celu zwiększenia efektywności i wygody ich stosowania.
Aktualne wyniki badań cech fizycznych powierzchni uzyskiwanych w wyniku obróbki preparatami Ceramizerami® można znaleźć na stronie: www.ceramizer.pl .

Produkty Ceramizer dostępne w naszej ofercie:

CERAMIZER DO SILNIKÓW CZTEROSUWOWYCH BENZYNOWYCH, DIESLA, LPG (CS)CERAMIZER DO MANUALNYCH SKRZYŃ BIEGÓW I TYLNYCH MOSTÓW (CB)CERAMIZER DO HYDRAULICZNEGO UKŁADU WSPOMAGANIA KIEROWNICY (CK)CERAMIZER DO SILNIKÓW MOTOCYKLOWYCH CZTEROSUWOWYCH Z MOKRYM SPRZĘGŁEM (CM)CERAMIZER DO SILNIKÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (CS-C)CERAMIZER DO SKRZYNI BIEGÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (CB-C)CERAMIZER DO SILNIKÓW POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH (CS-A)
CERAMIZER DO SKRZYNI BIEGÓW POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH (CB-A)CERAMIZER – USZLACHETNIACZ DO PALIWA (CP)CERAMIZER DO SILNIKÓW DWUSUWOWYCH (CM-2T)CERAMIZER DO DWUSUWOWYCH SILNIKÓW SPRZĘTU OGRODOWEGO (CG-2T)CERAMIZER DO CZTEROSUWOWYCH SILNIKÓW SPRZĘTU OGRODOWEGO (CG-4T)CERAMIZER DO REGENERACJI SILNIKÓW CZTEROSUWOWYCH POJAZDÓW SPORTOWYCH I EKSTREMALNYCH (CS-X)CERAMIZER DO REGENERACJI SILNIKÓW I SKRZYŃ BIEGÓW MOTOCYKLI CZTEROSUWOWYCH SPORTOWYCH I EKSTREMALNYCH (CM-X)