Akumulatory do motocykli / quadów / skuterów wodnych lub śnieżnych - Varta Funstart

            
          

 Właściwie dobrany akumulator VARTA gwarantuje niezawodną energię, wydłużoną żywotność i komfort użytkowania pojazdu. Akumulatory VARTA Funstart występują w technologii AGM, żelowej lub w wersji FreshPack. Akumulatory VARTA to gwarancja jakości i niezawodności.
VARTA Funstart AGM to ekstremalnie wytrzymały bezobsługowy akumulator, który dzięki uwięzionemu elektrolitowi jest odporny na wycieki wstrząsy i wibracje, doskonale sprawdza się w najcięższych warunkach, gwarantując przyjemność i komfort jazdy.


ZALETY: Akumulator i pojemnik z kwasem, całkowicie bezobsługowy, optymalna moc rozruchu, ekstremalnie wydłużona żywotność, całkowicie odporny na wycieki i wstrząsy
VARTA Funstart FreshPack to pakiet 2in1 składający się z akumulatora i pojemnika z kwasem.


ZALETY: Akumulator z pojemnikiem z kwasem i dołączonym przewodem umożliwiającym napełnienie, pewna moc rozruchowa, wydłużona żywotność nawet w najcięższych warunkach. 

Elektrolit w akumulatorze VARTA Funstart Gel, występuję w postaci żelu co zapewnia całkowitą bezobsługowość i całkowitą odpornością na wycieki. Jego minimalne samorozładowanie pozwala na uruchomienie pojazdu nawet po długich przestojach, i to bez konieczności doładowywania.

 

ZALETY: Napełniony, naładowany i gotowy do użytku, minimalny stopień samorozładowania dzięki technologii żelowej, okres przechowywania 12 miesięcy bez konieczności doładowania, całkowicie bezobsługowy – bez możliwości uzupełniania elektrolitu, ekstremalnie bezpieczny dzięki elektrolitowi uwięzionemu w postaci żelu.
Akumulatory VARTA Funstart dostarczają energii, na której możesz  polegać w każdej sytuacji. Niezależnie od tego czy będzie to relaksująca jazda na motorze, wypad na pustynię na quadzie, jazda na skuterze po mieście, karkołomne akrobacje na skuterze wodnym czy przygoda w głębokim śniegu na skuterze śnieżnym: VARTA Funstart oferuje jakość i wydajność, które Cię nie zawiodą. W ofercie VARTA dla każdego specyficznego pojazdu, niezależnie od jego typu, znajdzie się idealny akumulator. Seria Funstart to 4 rodzaje akumulatorów: akumulatory standardowe, tzw. Freshpacki- akumulatory sprzedawane wraz z pojemnikiem z dokładnie odmierzoną ilością kwasu a także cieszące się coraz większą popularnością wśród motocyklistów znacznie bardziej zaawansowane technologicznie akumulatory wykonane w technologii AGM oraz akumulatory żelowe.

Zapraszamy do naszych sklepów:


          Tarnów
          - ul. Pracy 9 - tel. 14 621 00 16

          - ul. Nowy Świat 39 - tel. 14 622 46 95