BAGAŻNIKI      BOXY     UCHWYTY DO SPRZĘTU NARCIARSKIEGO UCHWYTY DO SPRZĘTU WODNEGO UCHWYTY ROWEROWE
Uchwyty do przewożenia sprzętu wodnego
Dzięki produktom Thule przewieziesz swój sprzęt wodny za pomocą doskonale zaprojektowanych, bezpiecznych i łatwych w montażu uchwytów wyposażonych w wytrzymałe taśmy i podkładki ochronne.
Thule K-Guard
Bardzo szybki i łatwy montaż na bagażniku bazowym. Wygodna rampa, która przechyla się, ułatwiając wkładanie i zdejmowanie kajaku. Innowacyjna taśma z zamkiem oraz ukrytym wewnątrz stalowym rdzeniem zabezpieczającym przed przecięciem. Gumowe podpory przystosowują się do różnych kształtów kajaków.
K-Guard 840 - Ładowność 45 kg; długość taśmy: 2x 400 cm; inny ładunek: deska surfingowa lub mała łódź.
Thule Hull-a-Port Pro
Unikalny, składany i łatwy w montażu uchwyt na kajak. Ukośna konstrukcja umożliwia zapakowanie dodatkowego sprzętu na dachu auta. Uchwyt wyposażony jest w grube, miękkie podkładki i solidne taśmy mocujące z gumowymi osłonami klamer chroniącymi kadłub przed porysowaniem.
Hull-a-Port Pro 837  - Ładowność 1 kajak; długość taśmy: 2x 275 cm (wersja składana)
Hull-a-Port  835-1  - Ładowność 1 kajak; długość taśmy: 2x 275 cm
Uchwyt na kajak Thule 874
Precyzyjnie dopasowuje się do kształtu kajaku. Gumowe osłony klamer chronią kadłub i samochód podczas załadunku i transportu. Regulowane i pokryte gumą podpory stabilizują kajak podczas transportu.
874  - Ładowność 1 kajak; długość taśmy: 2x 400 cm; inny ładunek: deska surfingowa lub mała łódź.Thule Hydroglide 873
Pomysłowy uchwyt na kajak z wbudowanym wspomaganiem ładowania.  Tylne podpory pokryte filcem ułatwiają załadunek. Przednie podpory pokryte gumą pewnie trzymają kajak. Solidne taśmy mocujące.
Hydroglide 873 - Ładowność 1 kajak; długość taśmy: 2x 400 cm; inny ładunek: deska surfingowa lub mała łódź.Uchwyt na kanoe Thule 579
Uchwyt do przewozu kanoe lub innych małych łodzi. Specjalne miękkie podkładki zapewniają wyjątkową stabilność i ochronę. Solidne taśmy mocujące.
579 - Ładowność 1 kanoe; długość taśmy: 2x 400 cm; inny ładunek: mała łódź.


Uchwyt surfingowy Thule 832
Uchwyt do przewozu desek surfingowych. Deska spoczywa ba delikatnej, ochronnej, gumowej kołysce. Solidne taśmy mocujące.
579 - Ładowność 1-2 deski; długość taśmy: 2x 180cmUchwyt windsurfingowy Thule 533/833
Uchwyt na jedną deskę i dwa maszty. Solidne taśmy mocujące. W komplecie ochronne podkładki.
533 - Ładowność 1 deska + 2 maszty; długość taśmy: 2x 275cm
833 - Ładowność 1 deska + 2 maszty; długość taśmy: 2x 275cm