TRW
Automotive Aftermarket jest wiodącym dostawcą samochodowych części zamiennych o jakości oryginalnego wyposażenia (OE), a także usług oraz wsparcia technicznego i diagnostycznego dla wielu światowych producentów pojazdów oraz na niezależny rynek części zamiennych na całym świecie. Firma TRW wprowadziła na rynek klocki hamulcowe z innowacyjną powłoką Cotec. Z testów przeprowadzonych przez niezależny ośrodek wynika, że klocki hamulcowe pokryte materiałem Cotec mają znacznie krótszą drogę hamowania przy pierwszych zatrzymaniach po wymianie klocków w porównaniu z klockami produkowanymi przez głównych konkurentów, oraz klockami stosowanymi na pierwszy montaż (OE).

Podczas testów przeprowadzonych w niezależnym ośrodku, klocki hamulcowe TRW Cotec osiągnęły wyniki lepsze niż produkty największych konkurentów i klocki OE,  — o co najmniej długość samochodu.

Firma TRW podjęła decyzję o pokrywaniu materiałem Cotec wszystkich swoich klocków hamulcowych. Proces ten już się rozpoczął, 450 najpopularniejszych produktów zapewniających 90% europejskiego zapotrzebowania jest pokrywanych powłoką Cotec.