BAGAŻNIKI      BOXY     UCHWYTY DO SPRZĘTU NARCIARSKIEGO UCHWYTY DO SPRZĘTU WODNEGO UCHWYTY ROWEROWE
Boxy
Wszystkie produkty Thule poddawane są testom daleko wykraczającym poza międzynarodowe normy bezpieczeństwa.
Thule Excellence XT                                                  

Ekskluzywny wygląd z wyjątkową kombinacją dwóch kolorów. Zaawansowana aerodynamika z dyfuzorami optymalizującymi opływ powietrza wokół boxu. Dwustronne otwieranie, zewnętrzne uchwyty na pokrywie, system samoczynnego mocowania ładunku, automatyczne wewnętrzne oświetlenie oraz system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwiają montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na całkowite otwarcie bagażnika. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. W komplecie zabezpieczający pokrowiec na wieko, który chroni box podczas przechowania go w garażu. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: błyszczący czarny z tytanowymi elementami oraz tytanowy z elementami błyszczącej czerni.

218 x 94 x 40 cm / 470 lThule Flow                                                                      

Aerodynamiczna konstrukcja optymalizuje przepływ powietrza wokół boxu. Przeznaczony dla miłośników sportów zimowych do transportu nart, kijków i snowboardów o maksymalnej długości 210 cm. System szybkiego montażu Power-Click oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na pełny dostęp do bagażnika. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Dostępny w kolorze: błyszczący czarny.


226 x 87 x 31 cm / 400 lThule Dynamic                                                          

Sportowy, aerodynamiczny kształt i dyfuzory optymalizują opływ powietrza wokół boxu, a„przytulona” do dachu linia podłogi doskonale dopasowuje go do dachu auta. System szybkiego montażu Power-Click oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na pełny dostęp do bagażnika. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Przymocowana do podłogi mata antypoślizgowa dodatkowo zabezpiecza przewożony ładunek. Dostępny w dwóch kolorach: błyszczący czarny, błyszczący tytanowy.


 Thule Dynamic L: 235 x 94 x 35 cm / 430 l
Thule Dynamic M: 206 x 84 x 34 cm / 320 lThule Motion XT - Nowość!                                         

Stylowy i przestronny box dachowy zoptymalizowany pod względem łatwości obsługi. System szybkiego montażu Power-Click oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na pełny dostęp do bagażnika.  System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy box jest bezpiecznie zamknięty. Miękkie uchwyty zewnętrzne oraz zapewniające odpowiednie podparcie podnośniki ułatwiają otwieranie i zamykanie. Dostępny w kolorze: błyszczący czarny, błyszczący tytanowy.

 Thule Motion XT XXL: 232 x 95 x 47 cm / 610 l           |           Thule Motion XT XL: 215 x 91,5 x 44 cm /500 l
Thule Motion XT M: 175 x 86,5 x 46 cm /400 l            |       Thule Motion XT Sport: 189 x 67,5 x 43 cm /300 l

Thule Motion XT XL White Glossy - Nowość! EDYCJA LIMITOWANA

Stylowy i przestronny box dachowy zoptymalizowany pod względem łatwości obsługi. System szybkiego montażu Power-Click oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na pełny dostęp do bagażnika.  System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy box jest bezpiecznie zamknięty. Miękkie uchwyty zewnętrzne oraz zapewniające odpowiednie podparcie podnośniki ułatwiają otwieranie i zamykanie.Kolor: błyszczący biały.

     215 x 91,5 x 44 cm /500 l

Thule Motion XT XL Black Mat  - Nowość! EDYCJA LIMITOWANA

Stylowy i przestronny box dachowy zoptymalizowany pod względem łatwości obsługi. System szybkiego montażu Power-Click oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Przesunięta do przodu pozycja boxu na dachu pozwala na pełny dostęp do bagażnika.  System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy box jest bezpiecznie zamknięty. Miękkie uchwyty zewnętrzne oraz zapewniające odpowiednie podparcie podnośniki ułatwiają otwieranie i zamykanie.Kolor: matowy czarny.

     215 x 91,5 x 44 cm /500 lThule Touring

Funkcjonalny box dachowy na każdą okazję. System szybkiego montażu FastClick oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Dostępne kolory: błyszczący czarny, tytanowy, antracyt (dot. L, M, S).

 Thule Touring Alpine: 232 x 70 x 42cm / 430l           |             Thule Touring L: 196 x 78 x 43cm / 420l
Thule Touring M: 175 x 82 x 45cm / 400l            |             Thule Touring S: 139 x 90 x 40cm / 330l
    |       Thule Touring Sport: 190 x 63 x 39cm /3 00l


Thule Touring

Funkcjonalny box dachowy na każdą okazję. System szybkiego montażu FastClick oraz dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Dostępne kolory: błyszczący czarny, tytanowy, antracyt (dot. L, M, S).

 Thule Touring Alpine: 232 x 70 x 42cm / 430l           |             Thule Touring L: 196 x 78 x 43cm / 420l
Thule Touring M: 175 x 82 x 45cm / 400l            |             Thule Touring S: 139 x 90 x 40cm / 330l
    |       Thule Touring Sport: 190 x 63 x 39cm /3 00l
Thule Ranger

Idealnie nadaje się do przewożenia ładunku, a po złożeniu wymaga niewiele miejsca do przechowywania. Posiada system Easy-Snap do szybkiego i bezpiecznego montażu. Wodoodporny materiał, uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny chronią przed brudem i wodą oraz doskonale zabezpieczają przewożony ładunek.

                                                     Thule Ranger 500: 190 x 50 x 30cm / 260l - w komplecie wsporniki do nart. Thule Ranger   90: 110 x 80 x 40cm / 280l

Thule BackSpace - NOWOŚĆ!

Lekki, wytrzymały box bagażowy mocowany z tyłu samochodu, pozwalający na łatwy dostęp do schowanych rzeczy. Łatwy montaż bezpośrednio do uchwytu rowerowego Thule VeloSpace montowanego na haku holowniczym – nie potrzeba narzędzi. Doskonały na dwa worki golfowe. Nisko osadzony box ułatwia ładowanie i rozładowywanie bagażu, a uchylny Thule VeloSpace zapewnia dostęp do bagażnika samochodu. Łatwy w przechowywaniu dzięki lekkiej i składanej konstrukcji.

 137 x 47 x 68cm / 300l

                                                  

Thule BackUp 900

Łatwo dostępne i pojemne rozwiązanie transportowe montowane z tyłu samochodu. Montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase bez użycia narzędzi. Doskonale nadaje się do przewozu większych rzeczy, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia lub gdy na dachu samochodu znajduje się już inny bagaż.

                                                 147x 57 x 70cm / 420l

Thule EasyBag 948-4

Łatwo dostępne i pojemne rozwiązanie transportowe na tył samochodu. Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase za pomocą zintegrowanych taśm mocujących, bez użycia narzędzi. Materiał wodoodporny, uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką. Udostępnia dużą przestrzeń bagażową, a jednocześnie po złożeniu zajmuje niewiele miejsca – jest zwijany w rulon, który można łatwo umieścić w bagażniku auta. W komplecie pokrowiec do przechowywania złożonej torby.

                                    110 x 55 x 53 cm


Bagażniki ładunkowe montowane z tyłu
Thule EasyBase 949

Podstawowy bagażnik montowany z tyłu. Możliwość rozbudowy bagażnika za pomocą kufra Thule BackUp lub torby Thule EasyBag 948-4. Opatentowane mocowanie do wszystkich typów haków niewymagające regulacji. Składana poręcz ułatwia przechowywanie. Ładowność: 45 kg.