BAGAŻNIKI BAZOWE     KROK 1 - BELKI BAZOWE         KROK 2 - STOPY BAGAŻNIKA + ZESTAW DOPASOWUJĄCY      KOMPLETNE BAGAŻNIKI 

KROK 1

Wybierz odpowiednią belkę do swoich potrzeb.


Thule WingBar

Jeśli planujesz częste korzystanie z bagażnika i nie chcesz zdejmować go z samochodu, doskonałym rozwiązaniem może być lekka, aluminiowa belka Thule WingBar. Ma większą ładowność i jest prawie bezgłośna. Zastosowany w niej rowek T pozwala wykorzystać całą jej długość i łatwo montować akcesoria.
Thule SlideBar

Jeśli chcesz przewieźć sprzęt sportowy taki, jak kajaki czy rowery, inny przestrzenny ładunek lub jeśli Twój samochód jest wysoki, zwróć uwagę na innowacyjną belkę Thule SlideBar. Belka wysuwa się na obie strony poza obrys samochodu, ułatwiając ładowanie i zdejmowanie ładunku. To idealne rozwiązanie dla osób, które często ładują i wyładowują bagaże. 
Thule SquareBar

Jeśli korzystasz z belek sporadycznie, standardowa belka Thule Square Bar wykonana z wytrzymałej stali i wykończona czarnym tworzywem, spełni Twoje oczekiwania.  Thule ProfessionalBar

Specjalna, wytrzymała belka na potrzeby rzemieślników. Zastosowano w niej unikatowy system trzech rowków umożliwiający montowanie wielu akcesoriów.