W naszej ofercie akumulatorów m.in:


Akumulatory CENTRA

Dzięki spełnieniu wszystkich restrykcyjnych kryteriów i norm Centra posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikaty. Dbając o swoją dobrą pozycję na rynku Centra proponuje rozwiązania bliskie każdemu użytkownikowi auta.Akumulatory BOSCH

Akumulatory Bosch wykonane w technologii PowerFrame odznaczają się nie tylko większą mocą rozruchową i dłuższą żywotnością. Zawierają w sobie szereg rozwiązań, które gwarantują użytkownikowi maksimum komfortu i bezpieczeństwa.


Akumulatory EXIDE

Akumulatory Exide to gwarancja najwyżej jakości. Różnorodność akumulatorów pozwala na wybranie optymalnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb Klienta.

Akumulatory EXIDE BIKE


Nowa oferta akumulatorów do motocykli i innych pojazdów rekreacyjnych
http://www.tarland.com.pl/exide-bike-oferta-akumulatorow-do-motocykli-tarnow
Akumulatory VOLTMASTER

Akumulatory VOLTMASTER produkowane są przez Centra / Exide  zgodnie z międzynarodowymi normami, w oparciu o najlepsze i bezpieczne technologie. Stanowią tańszą alternatywę dla pozostałych produktów Centra / Exide.

Kiedy najlepiej wymienić akumulator?

Akumulatory zaleca się wymieniać co 4 lata lub wcześniej - w przypadku uzyskania negatywnych wyników testów. Aby uniknąć sytuacji, w której akumulator odmawia posłuszeństwa w najmniej odpowiednim dla Ciebie momencie, gdy nie jesteś  pewny czy  potrzebujesz nowego akumulatora, wstąp do   jednego  z   naszych sklepów, a my przetestujemy Twój akumulator zupełnie ZA DARMO.

Testery EXIDE pozwalają testować akumulatory zwykłe, bezobsługowe oraz żelowe. Urządzenie bada także 12-woltowe rozruszniki i alternatory - elementy, które bezpośrednio współpracują z akumulatorem. Tester wyświetla wyniki w ciągu kilku sekund. Wynik badania może zostać wydrukowany za pomocą wbudowanej drukarki.
W nowych samochodach coraz częściej informacja o konieczności wymiany akumulatora sygnalizowana jest na desce rozdzielczej pojazdu. Przy wymianie akumulatora informacja ta nie znika automatycznie, stąd potrzeba odznaczenia w systemie pojazdu dokonania operacji wymiany. Nasz serwis wyposażony jest w specjalistyczne urządzenia konfigurujące do wymiany akumulatorów, które pozwalają sprostać wymogom rozwijającego się rynku motoryzacji.

Na życzenie Klienta, możemy również dodatkowo sprawdzić akumulator (dobrze naładowany i wyciągnięty z samochodu) tradycyjnym przyrządem obciążeniowym.Jeżeli zajdzie taka konieczność i zdecydujesz się na wymianę akumulatora, nasi sprzedawcy dobiorą akumulator odpowiednio dopasowany do Twojego pojazdu. W naszej ofercie znajdują się znane i cenione na świecie marki takie jak CENTRA, BOSCH i EXIDE lub tańsze, mniej znane odpowiedniki m.in. VOLTMASTER.