Akumulatory Exide

Exide Technologies jest jednym z największych producentów akumulatorów kwasowych na świecie. Istnieje od 1888 roku, został założony przez słynnego Thomasa Edisona.


Każdy pojazd w zależności od mocy, poziomu wyposażenia, jego zastosowania lub warunków w jakich pracuje, ma swoje indywidualne zapotrzebowanie na energię. Akumulatory Exide to gwarancja najwyżej jakości. Różnorodność akumulatorów pozwala na wybranie optymalnego rozwiązania dostosowanego do potrzeb Klienta.


Exide Premium

Nowoczesny akumulator stworzony z myślą, by sprostać wymaganiom regularnych i częstych doładowań oraz rozładowań. Dzięki zastosowaniu specjalnego wieczka jest on w 100% bezobsługowy. Zaawansowane procesy produkcyjne pozwoliły skonstruować akumulator , który dzięki wysokiej mocy rozruchowej zapewnia niezawodność niezależnie od warunków pogodowych. 3 lata gwarancji + pakiet EXIDE ASSISTANCE!


Exide Excell

Akumulator przeznaczony do większości nowoczesnych pojazdów o standardowym wyposażeniu i standardowo użytkowanych. Jest całkowicie bezobsługowy. Posiada magiczne oczko - niezwykle użyteczny wskaźnik stanu naładowania.
2 lata gwarancji!


Exide Classic

Akumulator przeznaczony do pojazdów o standardowym wyposażeniu. Posiada dobre parametry rozruchowe. 2 lata gwarancji!KATALOG EXIDE