Obsługujemy wszystkie modele samochodów osobowych i dostawczych!

Serwis samochodowy TARLAND należy do międzynarodowej grupy Autodistribution International. Sieć Serwisów AD zrzesza ponad 4000 placówek, które rozlokowane są w 27 krajach i stanowi największą w Europie niezależną sieć warsztatów samochodowych. W Polsce sieć AD Serwis tworzona jest od 2001 roku, a jej patronem jest Autodistribution Polska. Współpraca z AD jest gwarantem najwyższej jakości usług. Wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętności personelu, w połączeniu z ofertą najwyższej jakości części zaufanych producentów, pozwala warsztatom AD Serwis stawić czoła nawet najbardziej zaawansowanym technologicznie naprawom.

Oferta Stacji Obsługi Samochodów AD Tarland obejmuje wszystkie modele samochodów osobowych i dostawczych. Nasza propozycja jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb klienta. Zapewniamy wysoką jakość usług, osiąganą dzięki wieloletniej praktyce naszych specjalistów i mechaników, dobrze wyposażonym stanowiskom oraz stosowaniu nowoczesnych technologii naprawy. Od samego początku naszej działalności ukierunkowani jesteśmy na kompleksową obsługę klienta. Posiadamy profesjonalne biuro obsługi klienta oraz duży parking.

Równolegle do prowadzenia serwisu , zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów i części samochodowych wszystkich marek. Przystępując do współpracy z firmą TARLAND, zyskują Państwo dostęp do szerokiego asortymentu markowych części zamiennych w atrakcyjnych cenach.


W naszej ofercie m.in.:

        - Przeglądy okresowe samochodów
        - Kompleksowa obsługa samochodów

        - Naprawa i serwis klimatyzacji

        - Serwis opon

        - Geometria kół

        - Diagnostyka komputerowa

        - Elektryka i elektronika samochodowa

        - Naprawa i obsługa silników benzynowych i Diesla

        - Regeneracja belek skrętnych

        - Montaż i serwis instalacji gazowych
- DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!   


Oferta dla FIRM

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i flotowych.

Firmy, które chciałyby nawiązać z nami współpracę zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta lub prosimy o kontakt telefoniczny. Postaramy się dobrać najkorzystniejszą ofertę, indywidualnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zaufało nam już wielu Klientów, którzy z zadowoleniem poświadczają pomyślną współpracę nawiązaną z naszym serwisem samochodowym   AD Tarland.